BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 8628026
nr 862 8026
Spegellampetter
Ett par, 1800-tal, provinens familjen Strindberg, höjd: 55
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
5.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 25 november 2013
kl 20:02:03
4.600 kr
5.200 kr
6.000 kr
- Klassiska
25 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska